ENKAUSTICKÁ EVROPSKÁ TECHNIKA

04.11.2012 12:20

EVROPSKÁ TECHNIKA


- Vyznačuje se svojí jednoduchostí
- U nás je to většinou prv kontakt s enkaustikou
- Vynikaj
ící způsob jak začít s rozvíjením intuitivní malby a spontální tvořivosti.
- Velmi obbená mezi detmi, pro ktejde hlavně o hru s barvami....
- A dosp
ěnajednou zjistí, že umí tvořit a tým sa pro ně stává enkaustika nenahraditelná při relaxaci a odreagovaní od hektického života ...

-Výborný prostředek komunikace u postižených, starších, dětí a dospělých s downovým syndromem

 

U této techniky se používají přírodní včelí vosky, s troškou živice a pigmenty, které jsou určené pro vyšší teploty. Vosky nabízené k této technice jsou od firmy Enacustic Art .Objem vosku je 9,5ml. V nabídce je 48 odstínů, ktoré sa můžou mezi sebou libovolně kombinovat.
Vosk sa nanáš
í tepelným nástrojem - už známou enkaustickou žehličkou, či enkaustickým perem. Může sa malovat také na ohřívací desce, nebo barvy rozfoukat pomocí teplovzdušné pistole. Najčastějším povrchem na který se tvoří je enkaustický papír.

 

 

Umělecké vosky jsou vyrobené jako rozpustné barvy. Vysokokvalitní přísady a důkladná výroba umožní, aby jste dosáhli ten nejhezčí odstín a barebné kombinace při Vaší tvorbě. Barby sa dají navzájem míchat a tak můžete získat téměř jakýkoliv odstín a to přímo na enkaustickém papíru (během malby).

Voskové cihličky Encaustic Art jsou vyráběné s opatrně vytvořeným vzorcem s ohladem na kvalitu a bezpečnost. Neobsahují žádnou živici.

Zpět